Az

Őrmezői Morus Szent Tamás Egyesület

Tisztelettel meghívja Önt és kedves Családját

A

WEINER LEÓ ZENEISKOLA ÉS ZENEMŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA

/www.weinerleo.hu/

hangversenyére

2010. március 6-án, szombaton 17:30-kor

Helyszín:

A Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola

Hangversenyterme

Bp. XI. Menyecske u. 2.

Megközelíthető a 150-es és 250-es autóbuszokkal

A belépés díjtalan

 

A szereplők tanárai

Balla Ferenc-gordonka/5/ Fasang Zoltán-fuvola/7,8/ Fejérváriné Németh Zsuzsa-hegedű/10,12/ Héra András-csembaló, zongora/1,9/ Héráné Kis Andrea-gordonka/1,5/ Kállay Gábor-blockflőte/1,2,3/ Kis András-trombita/4,6/

Szécsényi Zsuzsa-gordonka/5,9/ Varga Zoltán-kürt/11/

Zongorán közreműködik

Acsay Gabriella/10,12/ Lénárt Ágota/4,6,11/ Ogata Misako/7,8/

 

Műsor

1. Furchheim: Szonáta a 5
    Schickhardt: Affettuoso és alllegro             Tóth Réka Judit
                                                                   Tóth Emese Anna
                                                                   Kupecz Renáta
                                                                   Csernus Anna-blockflöte
                                                                   Héra Krisztina-csembaló
                                                                   Baki Dániel-gordonka

2. Mattheson: Trio                                         Siményi Sára
                                                                   Sándor Júlia
                                                                   Szőcs Szimonetta-blockflőte

3. Scherer: Trio                                             Kiss Yvette
                                                                   Nagymihály Fanni
                                                                   Barna Gergely-blockflőte

4. Marcello: c-moll concerto I-II. tétel              Kirsch Bence-trombita

5. Palestrina: Kyrie
    Daróci Bárdos Tamás: Farsangoló             Baki Dániel, Balla Noémi,
                                                                  Korbuly Kata, Fintor Zsófia,
                                                                  Molnár Berta, Gianone Kinga,
                                                                  Bos Michaela, Virághalmy Csaba-gordonka

6. Neruda: Esz-dúr concerto I. tétel               Nagy Bence-trombita

7. Andersen: Allegretto giocoso
   Mozart: D-dúr szonáta I. tétel                    Metykó Viktória-fuvola

8. Mozart: D-dúr szonáta II-III. tétel
    Andersen: Allegro con brio                       Dallos Zsófia-fuvola 

9. Porpora: F-dúr szonáta I-II. tétel
    Chopin: g-moll szonáta III. tétel                Korbuly Kata-gordonka
                                                                 Héra Krisztina-zongora

10. Kreisler A kinai dobos                            Juranits Gergely-hegedű

11. Hidas: Concerto III. tétel                         Mezei Roland-kürt

12. Sibelius: Hegedűverseny I. tétel              Tóth András-hegedű